Modele czytników e-booków

Pocketbook Touch Lux 4 Oferuje nieco GORSZE paramétrie techniczne, ALE są un doskonałe w spółdzielniach do jego ceny. Modèle dix wyposażono w 6 calowy, podświetlany Ekran z technologią film Touch. Un jego résolution wynosi 1024 x 758 PX i 212 dpi. Jeśli chodzi o Pamięć, à Mamy do dyspozycji 8 Go, które Można rozszerzyć za POMOCA karty SD do 32 GB, które umożliwiają przechowywanie tysięcy ebooków. Na uwagę zasługuje też Fakt, że Touch LUX 3 jest Niezwykle Lekki, Bo Waży 155 g. Idealnie nada się do Czytania w podróży, Czy komunikacji Miejskiej. Możemy na NIM czytać flippant 20 diffĂŠrents formatów ebooków! Jest także Wyśmienita wiadomość dla fanów PDF, Bo czytnik Oferuje flippant 5 trybów Czytania Tego formatu oraz tryb reflow. Pozycje PocetBook Touch LUX 3 umacniają jego Funkcje Dodatkowe, CZYLI: Wi-Fi, internetowa przeglądarka, słownik, notes, Pocket Book Sync, Scribble, envoyer-à-PocketBook, Kalkulator oraz Podstawowe gry. Pocketbook Touch LUX 3 corrections wyposaony w Ekran Carta o rozdzielczoci 1024×758. Modèle Ten rwnie Posiada regulacj owietlenia oraz bateri, hasou bez adowania wytrzyma kilka tygodni. Czytnik wyposaony jest prendre w Wiele ciekawych aplikacji (sownik, proste gry TJ. szachy, Sudoku Czy pasjans, rozbudowany Kalkulator itd.), hasou s Dodatkowym Atutem Tego modelu. Ponadto na PocketBook Touch LUX 3 dostpna jest prendre Aplikacja Legimi, Dziki ktrej Mona czyta ksiki z abonamentu (kilkadziesit tysicy tytuw) bezporednio na czytniku.

Kindle Paperwhite à czytnik, ktry cieszy si Obecnie najwiksz popularnoci. Wyposaony nous wszystkie niezbdne Funkcje, porczny i elegancki, z pewnoci przypadnie do gustu kademu nawet najbardziej wybrednemu czytelnikowi. Trzecia génération Paperwhite wyposaona jest w Nowoczesny Ekran E Ink Carta o rozdzielczoci 1448×1072 z regulowanymi dowietleniem. Model Ten Oferuje prendre pynnie dziaajcy interfejs oraz bateri, KTR aduje si jedynie raz na miesic. Ponadto prawie wszystkie ksigarnie internetowe oferuj natychmiastow wysyk e-bookw na Kindle, Dziki czemu OD RAZU moemy cieszy zakupionymi ksikami, hasou Ju po chwili Mamy na czytniku. Pocketbook Touch Lux 4 à kolejna odsłona doskonałego czytnika, qui jest jeszcze szybszy OD jego poprzedników, Dzięki zwiększonej pamięci RAM flippant do 512 MB, un w prenehanju ma niesamowicie czuły Ekran, Dzięki Nowoczesnej Technologii. Jeśli Lubisz, Jak Wszystko dzieje się natychmiastowo, à PocetBook Touch Lux 4 jest dla Ciebie. Modèle stworzono także z myślą o osobach, które nieustannie żyją w biegu, un w chwilach tygodnie pragną zanurzyć się literackiej przygodzie. Niezwykle wyraźny Ekran E-Ink… Jednak Dzieli je kilka różnic.

Kindle Paperwhite 3 dostÄ jest wyłącznie w wersji 4 GB, natomiast Kindle Paperwhite 4 Oferuje Dwie versions – 8 Go oraz 32 Go. Niestety, Czym więcej pamięci, tym czytnik jest droższy. Poza tym Kindle Paperwhite 4 jest wodoszczelny je Posiada Bluetooth, umożliwiające odsłuchiwanie audiobooków. Jednak jest à Możliwe tylko za pośrednictwem aplikacji Amazona – audible.